Czym jest i w jaki sposób powstała strefa odbić?

Na wstępie trzeba powiedzieć jasno że sfera odbić nie istniałaby, gdyby nie świat w którym żyjemy. Jest ona skutkiem życia człowieka na ziemi, odbiciem jego czynów, emocji, pragnień, wyobrażeń, myśli oraz myślokształtów.

Po stworzeniu świata zwanego ziemią stworzyliśmy minerały ,rośliny zwierzęta , oraz piękną formę łączącą boskość z materią, czyli człowieka. Dopiero wówczas.gdy człowiek zaczął doświadczać życia na ziemi,zaczął tu tworzyć, myśleć oraz doświadczać. Aby zachować te doświadczenia wymyślił „grę” pod tytułem pamięć poprzednich wcieleń, która miała na celu gromadzenie coraz to nowszych doświadczeń. I tak powstał mechanizm, który po śmierci zbierał je wszystkie i z powrotem umieszczał duszę człowieka tu na ziemi. Przez wszystkie lata tak nam się spodobała gra pod tytułem „życie na ziemi”, że zapomnieliśmy, iż sami ją stworzyliśmy co samo przez się czyni z nas kogoś więcej niż tylko pionki biorące w niej udział. Zapomnieliśmy więc, że jesteśmy jej twórcami i tym samym jesteśmy czymś więcej niż tylko człowiekiem z życiem po śmierci w strefie odbić.

Strefa odbić jest wtórnym żywym mechanizmem który zaczął się rozwijać w trakcie ewolucji człowieka i duszy człowieka na ziemi. W momencie powstania świata ziemskiego, strefa odbić była mało skomplikowana i mało obszernym tworem. Natomiast dzisiaj, wzbogacona o wszystkieSamsara_by_Sidiuss idee wszystkich ludzi ze wszystkich wcieleń, posiada nieskończoną ilość wariantów. Należy jednak pamiętać, że wszystkie te warianty ze strefy odbić są tylko iluzjami stworzonymi przez ludzi za pomocą myśli oraz idei wytworzonych podczas życia na ziemi. Tak więc jeśli uwierzymy, że po śmierci czeka na nas życie w raju, gdzie jest miło pięknie i przyjemnie, gdzie jest zieleń i spokój oraz anielska muzyka, na 100% trafimy do takiego miejsca. Później przyjdzie moment, w którym stwierdzimy, że musi być coś więcej i zobaczymy, iż trzeba wracać na ziemię doświadczyć nowych idei, które są nam zaszczepione podczas przejścia przez strefę obić. I tak przez tysiące lat z przechodzimy cyklicznie od życia na ziemi do iluzorycznego świata po śmierci (strefy odbić), doświadczając iluzorycznej chęci doświadczania nowego życia i realizując zaszczepione nam idee.

sourceTak więc na gruncie stworzonego przez nas pierwotnie świata powstał kolejny, który nami zawładnął. Teraz już nie pamiętamy, że w istocie rzeczy nie należymy do niego, gdyż jesteśmy jego twórcami. Teraz myślimy, że iluzja jest prawdą. Nawet jak już się dowiemy się że ten świat jest tylko złudzeniem, myślimy, że strefa odbić (strefa po śmierci ) jest prawdziwa. Tak się jednak składa, że jest jedynie odbiciem stworzonego przez na iluzorycznego świata, który w zamyśle miał służyć do świadomego doświadczania, a nie do do realizacji ślepych pragnień, przypadkowych doświadczeń i idei, jak to ma miejsce w chwili obecnej.

My sami jesteśmy czymś więcej niż ciałem fizycznym i duszą. Głęboko w naszym istnieniu kryje się twórca tej gry zwanej „życiem” . Dlatego w każdym monecie możemy spakować ją do pudełka i wrócić do naszej boskości. W końcu ile razy możemy grać w tą samą grę ? Powrót do domu jest to droga odczucia oraz droga serca. Za pomocą odczucia naszej wewnętrznej boskości, Boskiego Praatomu jesteśmy wstanie wrócić do naszego prawdziwego domu.

Be Sociable, Share!

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *